Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Malowanie Dachu 2023

 

Od ostatniego malowania dachu na budynku kościoła w Garbowie – Cukrowni minęło już 9 lat.

Z inicjatywy rady parafialnej i ks. kan. Mariana Szuby ze względu na liczne ogniska rdzy i zabezpieczenie przed dalszą korozją została podjęta decyzja o malowaniu dachu znajdującego się na budynku kościoła oraz plebanii. To poważna, kosztowna ale i konieczna inwestycja

Były to prace związane z wyczyszczeniem, zakonserwowaniem specjalnymi środkami i dwukrotnym pokryciem konserwującym. Malowanie dachu to zawsze duże przedsięwzięcie, wymagające pracy na wysokościach oraz odpowiednich umiejętności. Kościoły są jednak zazwyczaj bardziej skomplikowanymi konstrukcjami, dlatego do malowania przy budynku w Garbowie – Cukrowni zaangażowani zostali najlepsi fachowcy.

Praca na takim obiekcie stawia wyzwania, bywa trudna, ale sprawia wiele radości z dobrego jej wykonania, które zabezpiecza i upiększa ten obiekt.

Efekt końcowy wygląda zachwycająco, a co najważniejsze – dach jest szczelny i bezpieczny. Takie pozytywne zakończenie zawdzięczamy ludziom o wyjątkowej wiedzy i doświadczeniu. Pomoc finansowa lokalnej i nie tylko społeczności wynagradza poświęcony czas i wysiłek włożony w wykonane prace, co ilustrują zdjęcia.

Kościół w Garbowie - Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Cukrowni przed malowaniem dachów 2023. Kościół w Garowie - Cukrowni po malowaniu dachów 2023. Kościół w Garowie - CukrowKościół w Garowie - Cukrow Kościół w Garowie - CukrowKościół w Garowie - Cukrow Kościół w Garowie - Cukrow Kościół w Garowie - Cukrow