Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hołd Matce – odpust

Zgodnie ze zwyczajem, w przeddzień odpustu parafialnego, o godz. 14,00 odbyła się na cmentarzu msza św. połączona z różańcem w intencji wszystkich zmarłych parafian, którą odprawił ks. kan. Marian Szuba.

Msza święta na cmentarzu z okazji opustu Macierzyństwa NMP. w Garbowie - Cukrowni 2020      W dniu 11.10.2020 przeżywaliśmy Uroczystości Odpustowe w naszej Parafii pw. Macierzyństwa NMP. Dziękowaliśmy Matce Bożej, Patronce naszej Parafii za opiekę, a podczas Mszy Świętej o godz. 12:00, której przewodniczył ks. kan. dr inż. Damian Kwiatkowski – wicekanclerz Kurii Metropolitarnej w Częstochowie naszą modlitwą otaczaliśmy całą wspólnotę parafialną.

Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 ks. dr. Damian Kwiatkowski Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 ks. dr. Damian Kwiatkowski Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 ks. dr. Damian Kwiatkowski   Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 Odpust parafialny w Garbowie - Cukrowni 2020 ks. dr. Damian Kwiatkowski