Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowe spotkanie dzieci z „Oratorium”

   ORATORIUM jest domem, który przygarnia, parafią, która ewangelizuje, szkołą, która przygotowuje do życia oraz podwórkiem, gdzie spotykają się przyjaciele i żyje się radośnie.

Po ponad półrocznej przerwie spowodowanej pandemią wznowiło działalność oratorium działające przy tutejszej parafii. Opiekunkami są Agnieszka Pasternak, Magdalena Jaroszuk i Magdalena Zarzeka.

W sobotę 19.09.2020 o godz. 11,00 grupa 29 dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami spotkała się przy ognisku przy Kościele parafialnym. Po smacznym poczęstunku rozpoczęły się śpiewy i zabawy którym nie było końca.

Oratorium nie jest budynkiem, ale przede wszystkim każdą działalnością sprzyjającą wszechstronnemu wychowaniu dzieci i młodzieży, owocnemu wykorzystaniu wolnego czasu, kształtując w duchu chrześcijańskim i duszę, i ciało. Nowy sezon spotkań grupy Oratoryjnej w Garbowie - Cukrowni 2020r. Spotkanie Oratorium w Garbowie - Cukrowni 2020 Spotkanie Oratorium w Garbowie - Cukrowni 2020 Spotkanie Oratorium w Garbowie - Cukrowni 2020 Spotkanie Oratorium w Garbowie - Cukrowni 2020