Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Centralne Ogrzewanie

Wierni na Jubileuszu 25 lecia parafii Macierzyństwa NMP. w Garbowie - Cukrowni 2018Wierni na Jubileuszu 25 lecia parafii Macierzyństwa NMP. w Garbowie - Cukrowni 2018Gaz dotarł do parafii  Macierzyństwa NMP. w Garbowie - Cukrowni 2018 Wierni na Jubileuszu 25 lecia parafii Macierzyństwa NMP. w Garbowie - Cukrowni 2018

 Gazyfikacja stała się faktem.

Gaz popłynął do pierwszego odbiorcy z terenu Gminy Garbów 19.10.2018r.

Uruchomienie instalacji nastąpiło w obecności ks. kan. Mariana Szuby.

Od wielu lat mieszkańcy Gminy Garbów byli zainteresowani innymi sposobami ogrzewania budynków mieszkalnych niż piece na paliwo stałe. Paliwo gazowe stwarza także szansę dla rozwoju Gminy, bowiem dostęp do gazu przyciąga kolejne inwestycje i warunkuje rozwój gospodarczy. W końcu nasi mieszkańcy również będą mogli korzystać z gazu ziemnego.

Mieszkańcy Gminy systematycznie przyłączają się do powstałej sieci gazyfikacyjnej. Nie ulega wątpliwości, że przyjazne dla środowiska błękitne paliwo może pozwolić utrzymać czystą i przyjazną dla środowiska gminę.