Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rekolekcje Wielkopostne 2016

Rekolekcje Wielkopostne w Garbowie - Cukrowni 2016  W krzyżu cierpienie

 Rozpoczęliśmy najwspanialszy i najpiękniejszy czas w Liturgii Kościoła, którym jest Wielki Post. To czas, kiedy dusza ma przygotować się na niezwykłe spotkanie z Bogiem i objawienie Jego Miłości.Rekolekcje Wielkopostne w Garbowie - Cukrowni 2016

Liturgią Środy Poielcowej z wymownym znakiem posypania głów popiołem i cztredziestogodzinną adoracją Najświętszego Skramentu rozpoczęliśmy w naszej parafii okres Wielkiego Postu. Poprzez zewnętrzny znak skruchy i powrotu do Boga, wkroczyliśmy w czas ustanowiony dla wewnętrznego oczyszczenia.

We właściwym przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. W każdy piątek w naszej świątyni wraz z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę Krzyżową o godz. 1600. W niedzielę rozpamiętujemy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali o godz. 1600Rekolekcje Wielkopostne w Garbowie - Cukrowni 2016Rekolekcje Wielkopostne w Garbowie - Cukrowni 2016

W dniach 11-13 marca rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Ku nawróceniu poprowadził nas ks. dr Krzysztof Gałan Dyrektor Wydziału Katechetycznego.Rekolekcje Wielkopostne w Garbowie - Cukrowni 2016Rekolekcje Wielkopostne w Garbowie - Cukrowni 2016