Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ORATORIUM W PARAFII GARBÓW – CUKROWNIA 2015

              Niech żyje boska zabawa!!!

Pragniemy się z Wami podzielić kilkoma migawkami z naszego szalonego i wesołego ORATORIUM w Zagrodach. Od kilku miesięcy wspólnie się bawimy, śpiewamy, uczymy, modlimy i spędzamy czas. Chcesz dołączyć? …. Czekamy na Ciebie!

Nasze Oratorium to częste wędrówki po okolicyJ śpiew, który można usłyszeć chyba w sąsiednim Garbowie. Czas z Paniami i  Siostrami w miłej i radosnej atmosferze: na dworze- pokonując różne przeszkody podczas nowych gier i zabaw, w Kościele- pamiętając o Tym, dzięki któremu możemy się tu gromadzić- Jezusowi, który  jest naszym Przyjacielem, na sali gimnastycznej w szkole– oczekując na nowe przeżycia i wyczyny sportowe, dzięki którym nasza kondycja jest coraz lepsza. Oczywiście, to nie wszystko.  Jest sporo niespodzianek. Chcesz się przekonać?  PRZYJDŹ…

Zapraszamy Cię do obejrzenia naszej galerii  przygód z ks. Bosko J a następnie do Oratorium w każdą sobotę na godz. 10.00. Spotykamy się przed Kościołem Parafialnym.