Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oczekiwanie Adwentowe 2014

Czas Adwentu jest w Kościele szczególnym okresem wpatrywania się w postawę Maryi słuchającej oraz oczekującej na narodziny Jezusa. Dlatego w naszej parafii w dniach od 12 do 14 grudnia odbyły się rekolekcje adwentowe. W przygotowaniu duchowym do zbliżającego się Bożego Narodzenia pomagał nam swoimi naukami ks. dr Rafał Pastwa – redaktor lubelskiej edycji „Gościa Niedzielnego”.

W trakcie tych trzech dni mieliśmy możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi, by w pokoju i jedności z Chrystusem czekać na Jego przyjście na świat.

W podziękowaniu za trud głoszenia Słowa Bożego i rekolekcyjnej nauki, na ręce miłego gościa, dzieci oraz młodzież złożyły kwiaty i życzenia.

Na zakończenie ks. Rafał udzielił wiernym rekolekcyjnego błogosławieństwa.Rekolekcje Adwentoe w Parafii Garbów - Cukrownia 2014r.Rekolekcje Adwentoe w Parafii Garbów - Cukrownia 2014r.