Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pielgrzymka Rady 2014

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pielgrzymka Rady 2014Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pielgrzymka Rady 2014Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pielgrzymka Rady 2014Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pielgrzymka Rady 2014W dniach 22-23 marzec z parafii „Macierzyństwa N.M.P.” z Garbowa – Cukrowni wyjechała pielgrzymka Rady Parafialnej wraz z Księdzem Proboszczem do Krakowa, Czernej, Wieliczki i Sandomierza.

W czasie pielgrzymki był czas na modlitwę, zwiedzanie, a także na integracje Rady Parafialnej. Wszyscy byli pod wrażeniem powstającego Centrum Jana Pawła II w Krakowie, a także przepięknej Bazyliki Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

Urokliwe Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i Klasztor Karmelitów Bosych, był kolejnym miejscem, gdzie cisza i  duch karmelitów sprawił, że wszyscy poczuli się synami i córkami naszej najukochańszej Matki.