Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pożegnanie Księdza 2014

 

Biblia mówi: „Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” (Koh 3,1).

Był czas witania, a po 4 latach nastał czas pożegnania. To niełatwy moment dla nas wszystkich. I chociaż smutek wkrada się do serc, to św. Paweł radzi nam: „W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.” (1 Tes 5,18).

Dlatego 16 lutego 2014r. dziękowaliśmy Bogu za lata posługi w naszej parafii, za msze święte, nabożeństwa, procesje, adoracje Najświętszego Sakramentu – za to wszystko, co składa się na życie Kościoła – mówiąc krótko: za wspólnotę modlitewną.

Ksiądz kan. Marian Szuba wyraził wdzięczność ks. Radkowi Dąbrowskiemu za jego niezwykłe zaangażowanie, młodzieńczy zapał i wielkie serce.

Nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia. Wiedz, że zawsze będą dla Ciebie otwarte serca, drzwi naszej świątyni i naszych domów.