Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Odpust Parafialny 2013

Odpust Parafialny 2013 Garbów- CukrowniaDnia 13 października 2013 roku odbył się doroczny odpust parafialny ku czci Macierzyństwa NMP w Garbowie – Cukrowni. Uroczystej Eucharystii o godz. 12.00 przewodniczył ks. Antoni Socha – proboszcz parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie który również skierował do wiernych słowo pasterskie.Odpust Parafialny 2013 Garbów- Cukrownia

Oprawę Mszy św. uświetnił wspaniały występ chóru parafialnego.

Po sumie odpustowej odbyła się procesja eucharystyczna wokół kościoła.

Corocznie parafianie uroczyście świętują ten dzień uczestnicząc we Mszy św. i przyjmując Komunię Świętą zyskując w ten sposób odpust zupełny.Odpust Parafialny 2013 Garbów- Cukrownia

Odpust Parafialny 2013 Garbów- Cukrownia