Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwsza Komunia św. 2013

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pierwsza Komunia św. 2013

    Dzień spotkania dzieci w Pierwszej Komunii świętej to 5 maj 2013r. godz. 10,30. Dwadzieścia osiem dzieci, spotkało się po raz pierwszy z Jezusem na uroczystej Mszy św. odprawionej przez Ks. Proboszcza Mariana Szubę. Słowo Boże wygłosił ks. student Paweł Batory. Dzieci uczestnicząc we Mszy św. modliły się za swoich rodziców, oraz za całą swoją rodzinę. Uczestnicząc w białym tygodniu, dzieci wyjechały wraz ze swoimi rodzicami i ks. Proboszczem do Sanktuarium w Łagiewnikach i do Krakowa. Na zakończenie tygodnia dzieci otrzymały pamiątkowy obrazek pierwszokomunijny.  

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pierwsza Komunia św. 2013 Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pierwsza Komunia św. 2013Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Pierwsza Komunia św. 2013