Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

1 Listopad 2012

    W jesienne dni, kiedy przyroda powoli zasypia, szybko zapada zmierzch, wielu z nas często zatrzymuje się w zadumie nad przemijaniem życia. Wszystko czego już doświadczyliśmy, chwile radosne i smutne należą do przeszłości i choćbyśmy chcieli nigdy nie wrócą. Ale też wiemy, że prawdziwe szczęście osiągniemy dopiero w życiu wiecznym w niebie.

         Prawdziwym znakiem naszej pamięci o zmarłych była modlitwa w ich intencji. Prosiliśmy Boga , aby ci, którzy przeszli już przez próg śmierci podobnej do śmierci Chrystusa, mieli udział w Jego zmartwychwstaniu.

      1 listopada o godz. 10.00 na cmentarzu parafialnym Mszę św. odprawił i homilię wygłosił ks. kan. Marian Szuba. Na zakończenie odmówiony został Różaniec wypominkowy za zmarłych.

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | 1 Listopad 2012Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | 1 Listopad 2012Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | 1 Listopad 2012Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | 1 Listopad 2012