Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Witaj Mikołaju

Witaj Mikołaju

      Chyba już żadne dziecko nie ma wątpliwości, że Św. Mikołaj istnieje naprawdę. Dowodem tego jest jego obecność w naszym Kościele w niedzielne popołudnie 7 grudnia z mnóstwem prezentów. Był to Mikołaj, który na specjalne zaproszenie księdza proboszcza przybył do parafii, aby sprwaić wielką niespodziankę dzieciom. Piosenki i wiersze na powitanie i pożegnanie dostojnego gościa wraz z dziećmi przygotowała katechetka Katarzyna Sałecka. Św. Mikołaj zachęcał wszystkie dzieci do przytulenia się do jego brody, co oznacza szczęście przez kolejny rok oraz dotknięcie pastorału, żeby być grzecznym.

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Witaj Mikołaju

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Witaj Mikołaju