Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wakacje 2012

Nad Bałtykiem pod polskim niebem

      Dzięki inicjatywie i wysiłkom Ks. Mariana Szuby proboszcza parafii „Macierzyństwa N.M.P. „ Cukrowni – Garbów, dzieci i młodzież po trudach nauki szkolnej już pierwszego dnia wakacji wyjechała na kolonie do Władysławowa w liczbie 52 osób. Przez czternaście dni pod czujnym okiem swoich opiekunów: P. Elżbiety Czupryn, Małgorzaty Leszek , Łukasza Leszka, oraz kierownika Ks. Mariana Szuby w sposób szczególnie aktywny oddychali morską bryza. Nie zabrakło czasu na sport, turystykę i rekreację. Piękną lekcją historii, były wspaniałe wycieczki do Gdańska, Sopotu, Gdyni, Wejherowa, na Hel, do Szymbarku. Podczas beztrosko spędzonych dni, młodzież nigdy nie zapomniała o modlitwie uczestnicząc codziennie we Mszy świętej. Dlatego tegoroczne kolonie pozostaną w naszej pamięci nie tylko z powodu wielu pięknych miejsc i atrakcji zobaczonych w trakcie pobytu nad morzem, ale przede wszystkim dzięki panującej na niej atmosferze serdeczności, radości i koleżeństwa.

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Wakacje 2012

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Wakacje 2012