Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rekolekcje przed Dedykacją

Otworzyć serce Bogu

     Do dobrego uczestnictwa w niepowtarzalnej dla naszej wspólnoty parafialnej uroczystości jaką jest dedykacja Kościoła, w sposób szczególny przygotowywaliśmy się poprzez uczestnictwo w rekolekcjach, które w dniach 3 – 5 października 2008 roku poprowadził ks. dr Adam Rybicki – z Instytutu Duchowości Katolickiej KUL. W ostatnim dniu rekolekcji ks proboszcz poświęcił i wręczył różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. Ta uroczysta chwila, w której dzieci otrzymały różaniec zapadnie im w pamięci i zapewne pomoże jeszcze bardziej pokochać Najświętszą Maryję Pannę przez modlitwę różańcową płynącą z dziecięcego serca. Na zakończenie rekolekcji ks. dr Adam Rybicki udzielił wszystkim wiernym zgromadzonym w świątyni błogosławieństwa wraz z możliwością uzyskania odpustu zupełnego.

  Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Rekolekcje przed Dedykacją

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Rekolekcje przed Dedykacją

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Rekolekcje przed Dedykacją

Parafia Macierzyństwa NMP Garbów – Cukrownia | Rekolekcje przed Dedykacją