Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Festyn Rodzinny

Festyn parafialny

      Drugi Parafialny Festyn Sportowo – Rodzinny odbył się 29.08.2009r. na placu przy Kościele. Gospodarz parafii Ks. K. Marian Szuba zaprosił wszystkie rodziny z dziećmi do wspólnego spędzania wolnego czasu. Wszystkim chętnym, którzy przybyli zaproponowaliśmy wiele zabaw ruchowych, wykorzystując sprzęt sportowy. Wiele zabaw miało zaciętą rywalizację, a kończąca cały cykl sztafeta wyścigowa na dmuchanej zjeżdżalni była podsumowaniem całego zmagania sportowego. Po podsumowaniu wszystkich punktów jakie można było zdobyć w poszczególnych konkurencjach : I- miejsce zdobyła rodzina Zarębów Katarzyna, Grzegorz i Zuzia II- miejsce zdobyła rodzina Kapiców Andrzej, Monika i Elżbieta III- miejsce zdobyła rodzina Siwińskich IV- miejsce rodzina Jałochów V- miejsce rodzina Leszków VI – miejsce rodzina Szymczyków Wszystkie rodziny zostały nagrodzone, a zwycięzcy otrzymali wspaniałe puchary, książki, piłki, koszulki. Festyn poprowadzili: P. Jacek Okuniewski i P. Zofia Górecka – nauczyciele Szkoły Podstawowej w Przybysławicach. Nagłośnienie przygotował P. Jacek Dec. A nad całością czuwał Ks. Kan. Marian Szuba.

[nggallery id=3]